2 adet ile 12 Çekirdek Şerit Kablo LC/UPC-G657A1-2m-PVC-Branch kiti/Fiber Optik Pigtail

2 adet ile 12 Çekirdek Şerit Kablo LC/UPC-G657A1-2m-PVC-Branch kiti/Fiber Optik Pigtail

Varolan
₺ 36.00
Ürün figürü:

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU. yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı. ve bu yaygın Telekomünikasyon Ağları,veri Iletimi, CATV Test Ekipmanları ve LAN vb.   2 Özellik  düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability İyi Dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı. üstün Kalite Standart PC/UPC/APC Parlatma standart : IEC Sınıf B    3 Optik Performansöğe PCUPCAPCtest Dalga Boyu (nm)1310nm & 1550nmekleme Kaybı Max (d B)0.25dönüş Kaybı (d B)505560  3 D Özellikleri : öğe UPCAPCΦ0. 125mmΦ0. 25mmΦ0. 125mmΦ0. 25mm Eğri yarıçapı (mm)7 ~ 2510 ~ 255 ~ 12 Apex Ofset (um)≤50 Fiber Yüksekliği (nm)-0.5parlatma Açı (°)8±0. 3 4 Uygulamalar : - Fiber Optik haberleşme sistemi; - Fiber Optik erişim ağları; - CATV - Fiber Optik veri iletişimi - Fiber Optik Test Ekipmanları

Ürün verisi

Marka Adı:
CICVCHC
Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
2m
Bağlayıcı Tipi:
LC/UPC
Uyumlu:
Özelleştirilmiş Markalar
Model Numarası:
P01-007
Connector:
LC/UPC
Branch Cable Size :
0.9mm
Material:
Ribbon Cable with PVC
Optical Fiber Type :
Single Mode G657A1
Branch Buffer Color :
12 Colors
Branch Length :
0.5m
Total Length :
2m
Packing :
2pcs

Kategorideki diğer ürünler